PŘIDEJTE SE K NÁM NA FACEBOOKU!

Rozhodli jsme se vytvořit novou facebookovou skupinu, která je založena s cílem vytvořit bezpečný prostor pro bližší vzájemnou komunikaci.

Vzhledem k tomu, že se nám všem, změnil život ze dne na den, tak chceme alespoň online formou pomoci rodičům “uvězněným“ doma s dětmi. Současná situace není jednoduchá, a proto chceme propojit rodiče navzájem pod naší záštitou.

Zabavit děti na odpoledne není žádná legrace, ale zabavit je na několik dní nebo dokonce týdnů? To už si žádá hodně pevných nervů a kreativity! Pojďme si vzájemně pomoci. Ve skupině se můžeme podporovat navzájem a radit si ve všem možném, např.: jak děti doma zabavit, jak se z celé situace jako rodiče nezbláznit, jak postupovat když… a mnoho dalšího. Kreativitě se rozhodně meze nekladou.

To, že nemůžeme být spolu v ordinaci, ještě neznamená, že spolu nemůžeme být v kontaktu a podporovat se. Moderní doba s sebou přináší mnoho nástrojů, tak jich pojďme využít správným směrem.

Věta o vzájemné pomoci a podpoře rozhodně není platná pouze po dobu pandemie koronaviru. Vytvořme si společně online komunitu, kam se beze strachu může kdokoliv s čímkoliv a na kohokoliv obrátit. Jaké si to uděláme, takové to budeme mít.

Skupinka bude z důvodu bezpečí uzamčená. Kdokoliv se může přidat. Stačí odeslat žádost: Zde kliknout.

#bezpecnabublina #medicinaslidskoutvari

Tereza Treutnerová

Autor sdělení & Tvůrce/Správce facebookové skupiny